Spolupracuji

ANOLI – ILONA SVOBODA – WWW.OSUDOVKY.COM

Anoli je další z řad šamanek a žen, které přinášejí novou sílu do dnešní doby. Její osudovky mě už dlouhou dobu provází na cestě životem. Je v nich tajemství našich osudů, výzvy, naděje, křižovatky i navigace. Kromě osudovek se svým mužem Davidem jsou napsto výjimeční v tom, co dokáží spolu vyrobit v jejich dílně – rituální i ochranné předměty, anděly, obrazy, výrobky z kůže, ze dřeva, totemy a to výčet zdaleka nekončí ale každým dnem přichází nové a nové inspirace z jejich srdcí i rukou. Každému, kdo prochází velkými změnami nebo se chystá na nové projekty, vztahy apod. bych jejich osudovku doporučila. Najde v ní mnoho inspirací i zamyšlení. Tuto mluvíci hůlku s mým totemovým zvířetem mi společně vyrobili letos v červenci.ještěrkaKurovický lom – www.kurovicky-lom.cz

Kurovický lom je nádherné magické místo. Nabízí léčivou sílu vody, vápence, ticha, včelstva. Do budoucna zde připravujeme projekty pro vícedenní pobyty a přírodní akce pod širým nebem.

lom
DANIELA TAYEN SMUTNÁ –  WWW.MOUDROSTBYTI.CZ 

Daniela se věnuje přechodovým rituálům a práci s totemovými zvířaty. Pořádá akce pro jednotlivce i pro ženy. Je pro mě nejen šamankou ale hlavně úžasnou ženou. Věřím, že v blízké době spolu uspořádáme akci i tady na Moravě. Ráda zpívám v přírodě indiánské písničky, které přeložila a zveřejnila na svých stránkách. Až půjdete příště kolem vody, nazapomeňte jí zazpívat také.

Share Button
Print Friendly