Představení

baner_manažerské poh

„Svět nenávidí změny, ale změna je jediná věc, která přinesla pokrok“

                                                                                                                       Charles Kettering

Vážení zákazníci, vítám vás na svých stránkách, kde jsem se pokusila zachytit hlavní část svých služeb, které vám mohu nabídnout.  Co byste o mně měli vědět pro začátek? Asi to, že za hlavní manažerskou dovednost považuji selský rozum a ten se snažím aplikovat do všeho, čím se zabývám. Také to, že bych nikdy netvrdila nic, co jsem sama nevyzkoušela, a o čem nevím, jak to funguje v kontextu jedinečnosti každé organizace.  V neposlední řadě také to, že ve všem, co jsem kdy dělala a dělám, hledám smysl, přínos a výsledky a že mě baví změny, krizové situace a vše, co je zdánlivě „neřešitelné“.

Pracovala jsem léta jako obchodní ředitelka a proto mi obchod a obchodní procesy nejvíce přirostly k srdci. Díky provázanosti organizačních procesů jsem však brzo našla prostor i v rámci řízení výrobního procesu a řízení informačních technologií.  Snažím se u svých zákazníkům nacházet řešení, která přinášejí větší svobodu, volnost, odpovědnost a výsledky pro všechny strany.

Miluji dobré knihy, které jsou prosty teorií a líbivých hesel, a naopak plné životních zkušeností a praktického využití. Můžete se na moje nejoblíbenější podívat ZDEJednu malou knihu jsem i napsala. Je útlá, zábavná a určena především pro začínající podnikatele, ale měl by si ji přečíst i každý zaměstnanec, aby pochopil, jak každá společnost a trh fungují – a nenechte se zmást tím, že se jmenuje „Jak si Maruška otevřela obchod s jahodami“.

To, co dělám, dělám proto, že mě to baví, a v žádném případě to není klišé, i když si tím, tak jako každý z vás, vydělávám na živobytí. Ráda pracuji pro firmy, které skutečně chtějí změnit „něco k lepšímu“ a pro které je spojení evoluce a revoluce příjemným způsobem rozvoje podnikání.

Pokud Vás budou zajímat informace více do hloubky, využijte kontaktní formulář či e-mailovou korespondenci, kde Vám ráda odpovím na Vaše otázky. Pokud ale chcete zjistit, zda jsem pro vás ten pravý člověk, tak to chce rozhodně osobní setkání – u vás nebo někde v příjemném prostředí, které navrhnete. Nebo se zastavte na některý z mých seminářů, kde zároveň můžete načerpat inspiraci a praktické myšlenky.

Těším se na spolupráci s Vámi a věřte, že dělám věci jinak.

Martina Václavíková, MBA
Strategické řízení a poradenství

tel 777 887 665
Share Button
Print Friendly