Medicína motýla

motyl andreaPracovní výzvařed pár dny jsem s kamarádkou vyrazila na krásnou pouť nedalekými lesy. Kromě toho, že bylo nádherné počasí, bylo před námi i nádherné téma – velká pracovní výzva, která v sobě ukrývala mnoho neznámého a také zřejmé překážky. Naše povídání nás přivedlo až k nedaleké rozhledně, kde jsme na chvilku usedly, abychom srovnaly myšlenky a doplnily zásoby vody v těle. Cítila jsem, že nám příjde les na pomoc a taky přišel.

Najednou se na její ruku snesl motýl, chvilku si hledal místo až se mu podařilo zachytit se nožkami na kluzkém povrchu jejích hodinek. Jako by říkal: „Je čas na změnu“. S motýlem na nás obě dýchl jakýsi pocit magického momentu a porozumění.

Medicína motýla

Motýl patří ve všech kulturách k mocným učitelům, učitelům transformace. Jeho medicina je přinášena všem, jako vzkaz, že jsme připraveni podstoupit určitý druh transformace, kdy je třeba překonat stav vajíčka, housenky nebo kukly, roztáhnout křídla plné barev a vyletět do světa jako nádherný motýl. Podělit se o své barvy s celým světem a zazářit. Zajímavé také byly barvy motýla – na jeho křídlech převládala nádherná oranžová barva, která se propojuje s druhou sakrální čakrou, která je místem tvoření a tvůrčí síly. A tak se tato žena dozvěděla, jak se má rozhodnout a mohla ucítit podporu celého vesmíru. Mohla ucítit to, že pro tento úkol už byla dávno vybrána. Byl to nádherný zážitek, který mi zůstává navždy v srdci.

motyl andrea

Share Button
Print Friendly
Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je vaclavikova. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>